Dekanalne Spotkanie Młodzieży w Zdziarcu

Za nami 5 Synaj, niestety już ostatni, pozostały po nim jedynie wspomnienia. Ale nie każdy z nas mógł tego doświadczyć. Na szczęście w naszym okręgu, dwa dni wcześniej zostały zorganizowane Dekanalnego Spotkania Młodzieży na który mógł przyjść każdy, dzięki czemu nawet nie jadąc do Tarnowa mógł poczuć namiastkę tej atmosfery.

Spotkanie w naszym dekanacie rozpoczęliśmy Drogą Krzyżową z Żarówki do Zdziarca, podczas której grała nasza parafialna Schola, sekcja muzyczna KSM. W jej trakcie młodzież ( i nie tylko) niosła krzyż, rozważała stacje.
Całość zakończyliśmy Mszą Świętą w Zdziarcu, do której wprowadzeniem było odegranie Misterium Męki Pańskiej przez młodych ludzi z miejscowej parafii.
Dziękujemy organizatorom za przygotowanie tego spotkania, szczególnie gospodarzom którzy podjęli się takiego zadania oraz powierzyli nam część obowiązków. Dziękujemy za pracę i zaufanie.

Z Bogiem, GOTÓW!
Zdjęcia: Grzegorz Brożek, Gość Niedzielny.
Cała galeria dostępna na http://tarnow.gosc.pl/gal/spis/3036924.Maly-Synaj-w-Zarowce