Bal Ostatkowy – Młodzież Okręgu Mieleckiego

Karnawał jeszcze trwa, ale już powoli dobiega końca 😉
Dlatego zapraszamy młodzież naszej parafii i całego  okręgu do ostatniej wspólnej zabawy karnawałowej ^_^

Już 18 lutego w Wadowicach Górnych.
Zaczniemy o godz. 17:00 w kościele parafialnym koncertem zespołu „Posklejani Duchem” oraz krótkim wprowadzeniem.
Następnie tanecznym krokiem Poloneza przejdziemy do  Astorii, gdzie będziemy się świetnie bawić przy muzyce zespołu „Braders”.

Wstęp to 12 zł, wymagany strój wieczorowy, nie zapomnijcie wziąć też dobrego humoru i zarażać nim innych 😀

Oprócz zapłacenia za wstęp zachęcamy do zabrania ze sobą gotówki, żeby wesprzeć naszego parafianina, chorego Bartka Janusza.
Podczas Balu zostanie przeprowadzona dla niego zbiórka, więc liczmy, że chętnie pomożecie Bartusiowi :)

Zapisy do 12 lutego w parafii.

Spieszcie się, bo liczba miejsc ograniczona, dlatego tym bardziej szybko poinformujcie swoich znajomych i przyjdźcie razem 😀

Więcej informacji na Facebook’u, na wydarzeniu, tutaj: www.facebook.com/events/1906880726219448

готовый файл