Bal Młodzieży z Okręgu Mieleckiego

Relację można zobaczyć tutaj:
facebook.com/ksmwg/posts/1853337988241742

W sobotę 18 lutego 2017 roku w Wadowicach Górnych odbyły się ostatki dla młodzieży z okręgu mieleckiego, zorganizowane przez młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającym przy parafii Św. Anny w Wadowicach Górnych wraz z jej opiekunem księdzem Januszem Michalikiem. Spotkanie rozpoczął ks. Proboszcz Wojciech Duplak w Kościele parafialnym. Następnie z koncertem wystąpili „ Posklejani Duchem” w składzieKasia, Ela, Maciek, Konrad, Szymon. Druga część spotkania odbyła się w domu weselnym „Astoria”. Właściciele Marta i Andrzej Midurowie udostępnili bezinteresownie lokal wszystkie posiłki na gorąco i na zimno oraz napoje ciepłe i zimne. W trakcie zabawy ostatkowej została zorganizowana zbiórka pieniędzy na leczenie chorego Bartka Janusza. Pieniądze zebrane za wstęp na bal również zostały przekazane dla Bartka. Zabawę taneczną rozkręcał za darmo dla Bartka zespół muzyczny „Braders”. W balu ostatkowym uczestniczyła młodzież z parafii: Dulcza, Jamy, Zgórsko, Mielec-Smoczka, Janowiec Stara Jastrząbka, Mielec-Osiedle, Zasów, Zdziarzec, Czermin, Mielec-Borek, Wola Mielecka, Górki, Wadowice Dolne, Ruda, Radomyśl Wielki, Wadowice Górne Wraz opiekunami Ks. Tomasz Krawiec, Ks. Marek Synowiec, Ks. Mariusz Czosnyka , Ks. Tomasz Biernat, Ks. Marcin Babiński, Ks. Damian Warzecha, Ks. Bartek Bodziony, Ks. Janusz Michalik.

red. Wojciech Żelazko