II Charytatywny Bal Ostatkowy

18 listopada 2017 roku w dzień 103. rocznicy śmierci Bł. Karoliny Kózkówny ponad 300 młodych ludzi z okręgu mieleckiego uczestniczyło w II Balu Charytatywnym zorganizowanym dla Bartusia Janusza z naszej parafii i 3 – letniego chłopca – Natanka.

b1

Bal poprzedziło czuwanie w Kościele parafialnym w Wadowicach Górnych, podczas którego młodzi za wstawiennictwem Bł. Karoliny prosili Boga o życie zgodne z jej nauką oraz o czyste serca.

b2

Po uroczystym zawierzeniu swojego życia Bł. Karolinie zapieczętowanym ucałowaniem relikwii, młodzież udała się do Domu Weselnego „Astoria”. Tam czekała ich wspaniała zabawa z Zespołem „Braders”.

b3

Bal Charytatywny był nie tylko niezapomnianą imprezą, ale również czasem ciszy i oddania się Bł. Karolinie. Młodzi mogli również wesprzeć Bartusia i Natanka, składając ofiarę na rehabilitację chłopców.

b4

Serdeczne podziękowania dla Właścicieli Domu Weselnego „Astoria” i ZespołuBraders” za bezinteresowne zorganizowanie balu. Dziękujemy również Wam – młodzi – za godną postawę.

b5

Bóg zapłać !