Dziecięca radość – najmłodszy Kościół

Schola Dziecięca działa w naszej parafii od około 2 lat. Tworzy ją 15 małych, wspaniałych ludzi, którzy pokazują, że wiek nie jest ograniczeniem do działania w Kościele.30688611_1630006460418013_3251454203448524800_n
W Niedzielę Miłosierdzia Bożego dzieci pokazały prawdę o Zmartwychwstaniu w niestandardowy sposób. Parafianie mogli sobie przypomnieć, że Jezus – Baranek dał nam coś więcej niż piękny wygląd. Jezus dał nam życie!

Widzowie mogli usłyszeć również w 2 piosenkach, że Bóg kocha mnie takiego jakim jestem, a Ci co zaufali Panu odzyskują siły. Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom za pomoc i czas poświęcony na próby i występy przez te 2 lata działalności.

„Zmartwychwstanie to jest, że Jezus zmartwychwstał i przez to pójdziemy do nieba”
Patrycja

„Przedstawienie było o nowym życiu”
Kuba