Kiermasz Świąteczny naszej młodzieży

Zapraszamy w tę niedzielę (16.12) wszystkich naszych parafian oraz  przybyłych gości do poznania naszego oddziału 😀 Właśnie wtedy będzie okazja do przejrzenia naszych kronik i masy zdjęć z ponad 4 lat intensywnej działalności, okazja do zobaczenia jak to się zaczęło na własne oczy, ale dla niektórych również powspominać 😉
Przy okazji będzie można wesprzeć naszą młodzież na kiermaszu świątecznym nabywając piękne, robione ręcznie ozdoby.
Widzimy się więc o 15 w Wampierzowie, szczegóły wydarzanie na umieszczonym tutaj plakacie.

Ale dlaczego akurat 16 grudnia? Ponieważ 16 grudnia 1993 roku w naszej diecezji powstał KSM, z tej okazji w całej diecezji tarnowskiej będziemy świętować to wydarzenie! 😀
Z okazji 25 rocznicy pojawienia się Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w diecezji w niemal każdy miejscu gdzie obecny jest KSM będziemy cieszyć się z tej chwili, nasza parafia ma dokładnie ten sam powód 😉 Dlatego zachęcamy, aby razem z nami „powrócić do korzeni” i dowiedzieć się co się musiało dziać przez te 4 lata, że działamy w taki, a nie inny sposób.
Może również część z naszych parafian znajdzie swoje wizerunki na tych zdjęciach, 4 lata w końcu spędziliśmy razem z wami działając na rzecz naszej parafii i Kościoła.
Do zobaczenia!

48106824_2205979506310920_4581652003616194560_n

A chcących rozpromować nasze wydarzenie i mających konto na Facebook’u zapraszamy do polubienia i udostępnienia naszego postu na FB oraz oczywiście do polubienia naszej strony, żeby być na bieżąco z tym co u nas słychać 😉