KSM

logo KSM

Katolickiego Stowarzyszenie Młodzieży zrzesza młodych ludzi w wieku od 14 do 30 lat, pragnących twórczo i aktywnie wykorzystać swoją młodość, chcących pożytecznie i na chwałę Bożą spędzić swój wolny czas. KSM to także najlepszy sposób, by odnaleźć swoje miejsce nie tylko w grupie rówieśników w szkole bądź parafii, ale w Stowarzyszeniu tworzącym w Polsce jedną wielką rodzinę. Rodzinę ludzi młodych, gotowych całym swoim życiem „służyć Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie”. W KSM-ie potrafimy nie tylko bawić się, wygłupiać, ale także robić coś dobrego dla innych oraz modlić się.

Jeżeli chcesz zobaczyć działalność naszego oddziału wejdź na naszego Facebook’a Fanpage KSM Wadowice Górne

Albo poczytaj więcej relacji z naszych działań tutaj: Aktualności oddziału KSM WG

Co słychać w KSM naszej diecezji: strona Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Diecezji Tarnowiskiej